Regulamin noclegu

WITAMY W NASZYM DOMU I ŻYCZYMY MIŁEGO POBYTU.

Będziemy wdzięczni za przestrzeganie zasad zawartych w niniejszym regulaminie, który ma służyć zapewnieniu spokoju i bezpieczeństwa naszych gości.

  1. Doba noclegowa trwa od godziny 14.00 - w dniu przyjazdu , do godziny 10.00- w dniu wyjazdu.
  2. Należność za pobyt pobierana jest w dniu przyjazdu, zgodnie z ustalonym przez Państwa terminem rezerwacji pokoju. W przypadku wcześniejszego wyjazdu, niż w rezerwowanym przez Państwa terminie, należność za całość pobytu nie ulega zmianie.
  3. Wymagana jest wcześniejsza rezerwacja terminu i pokoju. Nie gwarantujemy zakwaterowania osobom bez rezerwacji. Rezerwacja to wplata zaliczki minimum za dwie doby pobytu.
  4. Zaliczka jest zwracana w całości w przypadku, gdy nie dojdzie do realizacji usługi z winy obiektu.
  5. Zaliczka przepada w całości, w przypadku odwołania przez klienta rezerwacji pobytowej.
  6. Prosimy o zachowanie ciszy nocnej w godzinach od 22.00 do 6.00.
  7. Prosimy o niepalenie papierosów oraz nieużywanie otwartego ognia na terenie całego domu (w szczególności w pokojach).
  8. Przed wyjściem z pokoju prosimy o zamknięcie drzwi na balkon, wyłączanie światła i wszelkich urządzeń elektrycznych.
  9. Zwierzęta mogą przebywać na terenie posesji tylko za zgodą właściciela obiektu. Prosimy o zachowanie czystości po swoich zwierzętach.
  10. Prosimy o zamykanie swoich pokoi na klucz – nie bierzemy odpowiedzialności za pozostawione rzeczy na terenie całej posesji. Opłata za zagubienie kluczy wynosi 50 złotych.
  11. Goście odpowiadają materialnie za wszelkie uszkodzenia oraz zniszczenia powstałe z ich winy lub z winy ich podopiecznych.
  12. Parking na terenie posesji jest przeznaczony tylko dla gości naszego obiektu. Parking jest bezpłatny oraz niestrzeżony. Nie ponosimy odpowiedzialności za pojazdy pozostawione na parkingu oraz rzeczy w nich znajdujące się.
  13. Ilość osób zajmujących pokój nie może być większa, niż ustalona z właścicielem obiektu. Osoby odwiedzające naszych gości proszone są o opuszczenie obiektu do godziny 22.00.
  14. W przypadku zauważenia jakichkolwiek nieprawidłowości lub usterek prosimy o niezwłoczne poinformowanie właściciela obiektu.
  15. Zapoznanie się z powyższym regulaminem jest obowiązkiem każdego z gości. Nieznajomość regulaminu nie zwalnia od przestrzegania zasad w nim zawartych.

Dziękujemy za przestrzeganie wyżej wymienionych zaleceń.
Mamy nadzieję, że będziecie Państwo zadowoleni z pobytu w naszym domu. 
Życzymy miłego wypoczynku i zapraszamy do ponownego odwiedzenia

  OMEGA w JANTARZE

 

 

E-mail:omega@omegajantar.pl